خبرخوان

سانیوم و انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند تا با مشارکت و بهره‌گیری از توانایی‌های علمی، آموزشی و پژوهشی هم بتوانند در جهت توسعه و کاربردی‌سازی علم ارتباطات گام‌های بلندتری بردارند.

رسانیوم به عنوان شرکت خلاق (شما بخوانید خلاق‌تر) در برنامه توسعه زیست‌بوم واحدهای خلاق کشور پذیرفته شد. مجموعه خلاق به شرکت‌هایی گفته می‌شود که محصولات یا خدمات تولیدی خلاقیت و نوآوری داشته باشد. 

رسانیوم در حوزه تخصصی ارتباطات و رسانه، به عنوان «کارگزار توانمندساز» انتخاب شده تا به ارائه خدمات حمایتی به شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق بپردازد. . شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق می‌توانند خدمات تخصصی در حوزه اطلاع‌رسانی، روابط‌عمومی، تبلیغات، بازاریابی و برندینگ را از رسانیوم دریافت کرده و هزینه‌های آن را در قالب حمایت از معاونت علمی دریافت نمایند.

رسانیوم برنده جایزه پژوهش سال سینمای ایران.

پنجمین جایزه پژوهش سال سینمای ایران سه شنبه 29 مرداد برگزار شد که در بخش طرح پژوهشی «مطالعه تجربه مخاطب در مواجهه با فیلم‌های سازمان سینمایی سوره در چهلمین جشنواره فجر: فیلم‌های سینمایی هناس، شادروان، ضد و دسته دختران» اثر سیاوش صلواتیان به عنوان برنده جایزه معرفی شد.

جدیدترین دوره

جدیدترین شماره مکتوبات