اشتراک‌گذاری:

رسانیوم کارگزار رسمی توانمندساز معاونت علمی ریاست جمهوری شد.

ارائه خدمات حمایتی به شرکت‌های خلاق ودانش‌بنیان در حوزه اطلاع‌رسانی و تبلیغات مانند: 
  • مشاوره روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی
  • مشاوره کمپین‌های تبلیغاتی
  • مشاوره بازاریابی دیجیتال
  • مشاوره برندینگ

طی ده سال گذشته روز به روز نقش و جایگاه شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق در اقتصاد کشور برجسته‌تر شده است. شرکت‌های پیشرویی که از شرکت‌های بزرگی مثل همراه اول و دیجی‌کالا تا استارت‌آپ‌های کوچک مبتنی بر دانش و فعال در حوزه خلاقیت رو شامل می‌شوند.
📌 معاونت علمی ریاست جمهوری به‌عنوان تنظیم‌گر و سیاست‌گذار این زیست بوم، توجه ویژه‌ای در حمایت از این شرکت‌ها و کمک به رشد و توسعه‌شان دارد. یکی از حمایت‌های این معاونت در قالب ارائه خدمات توانمندساز به این‌گونه شرکت‌هاست. این حمایت‌ها از طریق کارگزاران مورد تأیید مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان ارائه می‌شود. برای این منظور مجموعه‌ای از شرکت‌ها و موسساتی که صلاحیت و توانایی‌شان در ارائه خدمات توانمندساز در حوزه‌های تخصصی، تأیید شده به عنوان «کارگزار توانمندساز» انتخاب می‌شوند تا به ارائه خدمات حمایتی به شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق بپردازند.
🎉خبر خوب این‌که با بررسی‌های مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان معاونت علمی، رسانیوم به عنوان کارگزار توانمندساز در زمینه «اطلاع‌رسانی و تبلیغات» پذیرفته شده و در لیست شرکت‌های مورد تأیید قرار گرفته است. از این به بعد شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق می‌توانند خدمات تخصصی در حوزه اطلاع‌رسانی، روابط‌عمومی، تبلیغات، بازاریابی و برندینگ را از رسانیوم دریافت کرده و هزینه‌های آن را در قالب حمایت از معاونت علمی دریافت نمایند.

اگر شرکت دانش‌بنیان و خلاق دارید، می‌توانید خدمات مشاوره را به صورت رایگان و سایر خدمات در حوزه تبلیغات و اطلاع‌رسانی را با سقف 70% تخفیف از رسانیوم دریافت کنید. 

با مراجعه به سایت bizservices.ir و انتخاب کارگزار دانش‌پژوهان رسان‌یوم (رسانیوم) درخواست خود را ثبت کنید. همچنین با پیام به شماره 09934428038 نیز می‌توانید برای درخواست اقدام کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *